Оздоровлення в умовах пандемії

Клінічний санаторій “Роща” пропонує свої послуги для громадян, які бажають дотримуючись всіх правил, пройти курс лікування і оздоровлення та з користю провести час в умовах пандемії

У зв'язку з пандемією коронавируса (COVID-19) і турботою про безпеку відпочиваючих в ДП «Клінічний санаторій« Роща », під час вступу до санаторію необхідно мати при собі один з нижчеперелічених документів, що підтверджують можливість знаходження на території санаторію:

1. Сертифікат про вакцинацію (проти COVID-19):       
• Вакцинація (дата першого щеплення)
• Ревакцинація (дата другого щеплення)

або   

2. Експрес - діагностика (давність до 10 днів)

або   

3. Лабораторна діагностика на імуноглобулін (IgM, IgG).

Якщо немає діагностичного обстеження на руках, в ДП «Клінічний санаторій« Роща », в обов'язковому порядку необхідно пройти експрес діагностику вартістю 200 грн.

 

Наша пропозиція для вас:

Основний напрямок клінічного санаторію «Роща» - профілактика і швидке відновлення здоров'я після важких захворювань серцево-судинної системи, гіпертонії, ішемічної хвороби серця, ендокринної системи, хронічного порушення мозкового кровообігу, наслідків черепно-мозкових травм і захворювань периферичної нервової системи, захворювань опорно-рухового апарату, органів дихання, органів зору, . реабілітація хворих, що перенесли гострий інфаркт міокарда і операції на серці та судинах, реабілітація хворих, що перенесли гострий інсульт, онкореабілітація.

Важливо! Наразі, під час поселення проводиться співбесіда і огляд лікарем та санаторій залишає за собою право відмовити у лікуванні та розміщенню особам з ознаками ГРВІ або тим хто нещодавно повернувся із-за кордону, заради безпеки перебуваючих на лікуванні пацієнтів та персоналу.

Клінічний санаторій “Роща” працює з суворим дотриманням норм карантину: персонал працює за розробленими інструкціями згідно наказів МОЗ, застосовується соціальне дістанціонування, проводиться щоденне вимірювання температури пацієнтам та персоналу, проводиться обов'язкова щоденна дезінфекція загальних приміщень і номерів та інші необхідні заходи.

Ми чекаємо Вас! Будьте здорові !

З повагою,

Директор, кмн В.О. Журавльов